Нож Firebird by Ganzo FB7603 (черный, камуфляж, зеленый, оранжевый) reviews


Олександр
December 10, 2020 23:33

Замовляв ніж по предзаказу , зв'язалися зі мною дуже швидко, сказали як приїде то зразу відправимо, через пару днів передзвонили сказали що є, будемо відправляти,на слідуючий день вже ніж був в мене в руках, ніж доволі гарної якості,без люфтів, гарно загострений, стильний дизайн, масивний. Ніж мені дуже сподобався.


Владислав
November 9, 2020 19:51

Хороший ніж, користуюсь таким вже близько року !
Тільки не хватає документу, на всяк випадок)

Можете відправити сертифікат на пошту ?


Евгений
October 4, 2020 12:25

Заказ приняли очень быстро, в течение 30мин со мной связались и утвердили заказ. На следующий день нож пришёл на почту, в полном порядке и без дефектов. Очень доволен покупкой, не могу наиграться)))


Роман
April 11, 2020 14:31

Доброго дня, мій відгук швидше про сервіс, чим про ніж, сервіс просто ЖАХЛИВИЙ, мені прислали ніж з дифектом, він люфтив і лезом діставав до спейсера, я думаю нічого страшного, магазин в цьому не винен і в мене є гарантія, звернувся за телефоном на гарячу лінію, сказали зробити звернення в електронному листі, скинули адресу, вона виявилась ЛИПОВОЮ, неможливо було відправити листа, після повторного дзвінка скинули правильну адресу, я написав, все нормально, відповідали швидко класно, я заспокоївся, скали відправити в сервіс, я все ще в гарному настрої і впевненності в якості сервісу відправляю ніж по гарантії, після відправки через декілька днів дзвінок, що мовляв дійсно ніж з дефектом, ми вам відправимо новий, я зрадів і такий жартома ну хоч цей ви перевірете перед відправкою, вони кажуть ні, не маємо можливості, я трішки насторожився, але зрозумів ситуацію, у висновку мені прийшов набагато ГІРШИЙ екземпляр ніж був, люфти нікуди не ділися, кліпса відвалюється, але саме головне що коробку відривали, тобто вони знали який екземпляр відправляють, я би можливо не писав цей відгук, але в сервісу неробочий час, а свою злість треба було кудись вилити, до клієнтів треба відноситися по-людськи а не до як непотріба, мовляв користуйся і не пи..ди! вибачте можливо за різкість, але дана ситуація мене дуже засмутила!


Роман
April 11, 2020 14:40

Також хотів додати, що я куплв ніж по знижці, але перед тим запитав в продавців, на нього знижка бо він з дефектема, чи по якійсь іншій причині, на що мені відповіли ні, в них не може бути дефектів, всі якісні, знижка тому що це минулорічні екземпляри, у висновку, я тримав в руках вже 2 "минулорічних" екземпляра і якістю навіть не пахне!
Тому я прийшов до висновку, що мене обманули і під приводом "минулорічних", продають дефективні товари, а найгірше те, що це офіційне представництво Ganzo в Україні!
Можливо я занадто різкий, можливо це лише мені так "пощастило", але ситуація говорить сама за себе.


Ganzo.ua
April 12, 2020 14:44

Роман, ще раз приносимо свої вибачення. На жаль Вам дійсно не пощастило. Чекайте будь ласка дзвінка нашого сервісного центру, сподіваємося ми зможемо виправити Ваше враження.


Ganzo.ua
April 12, 2020 14:40

Роман, приносимо свої вибачення за ситуацію, що склалася. У понеділок з Вами зв'яжуться з сервісного центру, готові запропонувати Вам знижку на наступну покупку, або зробити заміну, можливо навіть на іншу модель, на цей раз попросимо склад обов'язково перевірити. Ще раз приносимо свої вибачення.
З пов. Ganzo.ua


Евгений
October 30, 2018 13:20

Не подскажите в чем отличие ножа FIREBIRD FB7603 от FIREBIRD FB7601 только в обработке клинка?


тестов тестер тестович
October 30, 2018 14:14

Добрый день, Евгений!
Разница в этих моделях только в обработке клинка.


Алексей
July 26, 2020 15:33

Какой нож лучше и эффективнее, g7603 или g7651? Между ними выбираю. Уже неделю не могу определиться какой лучше)


Ganzo.ua
July 27, 2020 14:17

Алексей, по характеристикам стали, ножи идентичны, основное отличное в дизайне. Если нож нужен для активного пользования, тогда лучше взять FIREBIRD FB7651, так как модель FIREBIRD FB7603 имеет черное напыление на клинке, которое при активном пользовании будет стираться, но визуально, эта модель выглядит более эффектно. Решать Вам, как говорится,какой больше придется по душе.


Написать свой отзыв:

Оценка: