Нож Ganzo Firebird FB7603 (черный, камуфляж, зеленый, оранжевый) reviews


Роман
April 11, 2020 14:31

Доброго дня, мій відгук швидше про сервіс, чим про ніж, сервіс просто ЖАХЛИВИЙ, мені прислали ніж з дифектом, він люфтив і лезом діставав до спейсера, я думаю нічого страшного, магазин в цьому не винен і в мене є гарантія, звернувся за телефоном на гарячу лінію, сказали зробити звернення в електронному листі, скинули адресу, вона виявилась ЛИПОВОЮ, неможливо було відправити листа, після повторного дзвінка скинули правильну адресу, я написав, все нормально, відповідали швидко класно, я заспокоївся, скали відправити в сервіс, я все ще в гарному настрої і впевненності в якості сервісу відправляю ніж по гарантії, після відправки через декілька днів дзвінок, що мовляв дійсно ніж з дефектом, ми вам відправимо новий, я зрадів і такий жартома ну хоч цей ви перевірете перед відправкою, вони кажуть ні, не маємо можливості, я трішки насторожився, але зрозумів ситуацію, у висновку мені прийшов набагато ГІРШИЙ екземпляр ніж був, люфти нікуди не ділися, кліпса відвалюється, але саме головне що коробку відривали, тобто вони знали який екземпляр відправляють, я би можливо не писав цей відгук, але в сервісу неробочий час, а свою злість треба було кудись вилити, до клієнтів треба відноситися по-людськи а не до як непотріба, мовляв користуйся і не пи..ди! вибачте можливо за різкість, але дана ситуація мене дуже засмутила!


Роман
April 11, 2020 14:40

Також хотів додати, що я куплв ніж по знижці, але перед тим запитав в продавців, на нього знижка бо він з дефектема, чи по якійсь іншій причині, на що мені відповіли ні, в них не може бути дефектів, всі якісні, знижка тому що це минулорічні екземпляри, у висновку, я тримав в руках вже 2 "минулорічних" екземпляра і якістю навіть не пахне!
Тому я прийшов до висновку, що мене обманули і під приводом "минулорічних", продають дефективні товари, а найгірше те, що це офіційне представництво Ganzo в Україні!
Можливо я занадто різкий, можливо це лише мені так "пощастило", але ситуація говорить сама за себе.


Ganzo.ua
April 12, 2020 14:44

Роман, ще раз приносимо свої вибачення. На жаль Вам дійсно не пощастило. Чекайте будь ласка дзвінка нашого сервісного центру, сподіваємося ми зможемо виправити Ваше враження.


Ganzo.ua
April 12, 2020 14:40

Роман, приносимо свої вибачення за ситуацію, що склалася. У понеділок з Вами зв'яжуться з сервісного центру, готові запропонувати Вам знижку на наступну покупку, або зробити заміну, можливо навіть на іншу модель, на цей раз попросимо склад обов'язково перевірити. Ще раз приносимо свої вибачення.
З пов. Ganzo.ua


Евгений
October 30, 2018 13:20

Не подскажите в чем отличие ножа FIREBIRD FB7603 от FIREBIRD FB7601 только в обработке клинка?


Закупка Ganzo.ua фыв
October 30, 2018 14:14

Добрый день, Евгений!
Разница в этих моделях только в обработке клинка.


Написать свой отзыв:

Оценка: