UA | RU
Контактна інформація
Київ

Firebird FB7621: Найплавніший «Axis»

Невеликий складаний ніж Firebird FB7621 стане вірним "помічником" в повсякденному житті або під час походу. Хоч дана моделі і має порівняно невеликі габарити, вона прекрасно справляється з широким списком завдань в який входить не тільки робота з різними продуктами, а й підготовка гілок для багаття і т. п. 

Однією з найголовніших «фішок» даного ножа, крім дизайну, є чудова якість роботи, обумовлене використання першокласних матеріалів, продуманістю конструкції і підгонкою всіх комплектуючих один до одного.

Для того щоб детальніше ознайомитися з усіма перевагами, якими володіє модель Firebird FB7621, пропонуємо вам ознайомитися з даним оглядом.

Комплектація

Складаний ніж Firebird FB7621 надається користувачеві в оригінальній картонній упаковці, виконаній в темних тонах. У комплекті з ножем Користувач також виявить нейлоновий чохол з гладкою поверхнею. За суб'єктивними відчуттями, він більш міцний і зносостійкий ніж ті чохли, які надавали раніше з ножами Ganzo, наприклад, з моделлю G732.

Дизайн

Ніж має досить яскравий дизайн, особливо у виконанні з помаранчевими накладками. Клинок має "класичну" форму і на одну з його сторін лазерним гравіюванням нанесений логотип Firebird. На іншій стороні леза відзначено назву моделі, марка використовуваної сталі і згадка про компанію Ganzo (назва до ребрендингу).

Оригінальним рішенням в даній моделі є не тільки симетричні наскрізні отвори в рукояті і її незграбні форми, а й наявність яскравого бекспейсера, що виконує за сумісництвом функцію пристосування для кріплення темляка. Залежно від варіацій накладок, бекспейсер матиме той чи інший колір, що відрізняється від рукояті. Таким чином, дизайнерам моделі Firebird FB7621 вдалося створити дійсно яскравий і запам'ятовується ніж.

Клинок

Клинок має довжину 8,9 см, товщину у обуха 3,5 мм і був виконаний у формі Drop-point, а також володіє гладкою заточуванням ріжучої кромки. Така компоновка дозволяє застосовувати ніж для найрізноманітніших робіт, де можуть знадобитися колючі або ріжучі дії. Єдиним нюансом подібної конструкції леза можна назвати» крихкість " кінчика клинка.

Лезо моделі Firebird FB7621 має хороший запас міцності і довго залишається гострим, навіть при роботі з твердими матеріалами. Це обумовлено застосуванням сталі марки 440C і загартуванням до рівня ~58 HRC.

Витяг клинка проводиться досить просто. Для цього можна використовувати як двосторонній шпенек, так і «інерційний» спосіб (відтягнути важіль управління замком і зробити невеликий помах у напрямку вниз від себе). Варто відзначити, що клинок має дуже плавний хід, завдяки чому ніж відкривається практично моментально, без докладання значних зусиль.

Замок

Як було сказано раніше, клинок фіксується замком Axis-lock. У виконанні моделі Firebird FB7621 він легко керований навіть однією рукою, однак, випадково відкрити ніж практично неможливо. По міцності його цілком можна порівняти з Liner-lock або подібним механізмом. Але, як і будь-який інший штифтовий механізм, застосовуваний замок сприйнятливий до забруднень. З іншого боку, дана модель позиціонується виробником як універсальний EDC-ніж (для повсякденного носіння), що має на увазі використання ножа в міських умовах і своєчасний догляд за ним.

Ключовою перевагою замка Axis-lock є можливість управління як правою, так і лівою рукою.

Рукоятка

Рукоятка ножа Firebird FB7621, як і у випадку з більшістю інших ножів даного виробника складається з міцних металевих лайнерів і пари чіпких накладок з G10. На сьогоднішній день представлений ніж доступний з накладками чорного, зеленого і оранжевого кольору. Також ця модель ножа доступна і з карбновой рукояттю (маркування: FB7621-CF).

Отвори-наскрізні. Є не тільки частиною дизайну, а й дозволяють зменшити загальну вагу і зробити ніж більш збалансованим в плані ергономіки.

Бекспейсер являє собою досить масивну пластину з G10 з виступаючою частиною в торці рукояті, в якій є отвір для установки страхувального темляка. Дана деталь може бути пофарбована в помаранчевий, жовтий або синій колір (в залежності від забарвлення накладок).

До однієї зі сторін рукояті кріпиться металева кліпса. При закріпленні ножа на кишені, невелика його частина все ж буде «виглядати», однак, він гарантовано не випаде при русі.

Підсумок

Firebird FB7621 з повною впевненістю можна назвати універсальним складним ножем, придатного для повсякденного носіння в міських умовах. Цьому сприяють як зручна рукоять і лаконічний дизайн, так і міцний клинок і плавність відкриття ножа.

Написати коментар