UA | RU
Контактна інформація
Київ

Ніж Ganzo G806-GB зелений з піхвами

23 травня 2024 18:52
Ніж Ganzo G806-GB зелений з піхвами
На перший погляд ніж якісний, зовнішніх дефектів і недоліків при розпаковці не виявлено. Має відмінну заточку прямо з коробки, кромки не завалені, облоїв на руків'ї і піхвах немає. Продукти, мотузку, пластикові пляшки ріже легко. Непогано стругає дерево (кілочки для тенту). Але.........при першому ж уколі в поліно з сухої сосни зламався кінчик. Це не був намірений тест кінчика з заломом чи щось спеціально варварське - зламався заглибившись під прямим кутом десь на 3-4 мм Схоже або на дефект в структурі, або на перегартоване лезо, або він занадто тоненький.

Ніж складаний Firebird by Ganzo FH922-BK чорний

23 травня 2024 11:19
Ніж складаний Firebird by Ganzo FH922-BK чорний
Коли вперше взяв цей ніж у руки, одразу відчув його солідність і якість. Чорний колір додає йому стильного вигляду, а дизайн загалом виглядає дуже сучасно і функціонально. Механізм фліпера працює плавно і швидко, лезо відкривається з приємним клацанням.Використовую цей ніж щодня для різних завдань: від відкривання упаковок до роботи з деревиною на природі. Він компактний і легкий, тому його зручно носити в кишені. При цьому він достатньо міцний і надійний

Ніж складаний Firebird by Ganzo FH921 сірий

23 травня 2024 11:09
Ніж складаний Firebird by Ganzo FH921 сірий
Перше, що привертає увагу, це стильний та сучасний дизайн. Сірий колір додає ножу елегантності і робить його вигляд більш стриманим і професійним. Лезо виконано з якісної сталі, що забезпечує його міцність і довговічність. Ручка зручна, добре лежить в руці, що важливо для комфортного використання протягом тривалого часу.

Ніж складаний Ganzo G766-OR, Помаранчевий

23 травня 2024 11:04
Ніж складаний Ganzo G766-OR, Помаранчевий
Придбали даний товар кілька днів назад. Ніж хорошої якості. Фарба яскрава. Заклепки не вилітають поки що. Достатньо легкий, добре відчувається в руці. Дуже задоволений. Окрема подяка магазину за якісне обслуговування та оперативну доставку.

Ніж складаний Ganzo G707

23 травня 2024 00:34
Ніж складаний Ganzo G707
Ніж купляв не у вас, а іншій мережі не онлайн магазинів, рекламувати не буду. Це не просто якийсь ніж, та кусок заліза зі сталі 440С, до речі сталь добре тримає заточку. Але все одно після заводської заточки лезо треба доробляти під себе. Цей та ще інщі два ножи побували у гарячих точках нашої країни. По робили вони усі три, на славу нашої держави:))) Але цей мій улюблений, він легко проникає у різні мягкі та не тільки мягкі тканини, шкіра та інше. Добре ріже колеса за необхідності:)) Полистав коментарі, багато було скаржень, щодо слабкої пружини. Так згодом вона становиться слабійшою, але не дуже сильно. Якщо, як я, доглядати за ножами, робити вчасно профілактику, а після важких умов праці з ними, при першої можновості обслуговувати їх (чистити від бруду та інше), то вони будуть служити власнику дуже довго. Нажаль цей ніж було вкрадено, тому буду замвляти такия же. Щодо пружини у новому ножі, відгук оставлю пізніше після експлуатації.

Ніж складаний Firebird F759MS-BL, блакитний

21 травня 2024 10:00
Ніж складаний Firebird F759MS-BL, блакитний
Я не можу обяснити, як сильно я люблю ці ножі. Вони стали моїм повсякденним носінням (EDC), і я ні секунди про це не пошкодував. Незважаючи на те, що це недорогий ніж, він відчуває себе та працює як ніж вартістю 50 доларів або більше. Він маленький, міцний і його легко заточити до леза бритви. Наразі я купив три з них, але використав лише один. Двоє інших будуть резервними!
Ніж Adimanti Neformat by Ganzo (SKIMEN DESIGN) титанова рукоять S35VN
Хотів придбати саме в вашому магазині, оскільки Вас рекомендував автор-дизайнер цього ножа. Але довелося придбати цю модель в іншого продавця, оскільки у Вас немає такого з нефарбованим руків'ям навіть під замовлення. Ніж дійсно високого класу і при цьому автор явно з України, бо врахував явно не тільки свій досвід ножового майстра, але багато особливостей нашого сьогодення. Принаймні в цій конструкції я побачив все що я шукав. Якість виготовлення висока. Матеріали використані також безкомпромісно якісні. Це той випадок, коли хочеться подякувати всім учасникам процесу від ідеї до створення і доставки цього "товару" до споживача. Прошу для мене вислати висновок про не віднесення цього ножа до зброї. Дякую

Ніж складаний Ganzo G7531-BK

16 травня 2024 17:48
Ніж складаний Ganzo G7531-BK
В руці лежить добре, до нового для себе типу замку треба звикнути ,але то таке. Хотілось б хвостика на клинку щоб відкривати ніж вказівним пальцем. Але це просто я так звик.

Мачете кукрі Firebird by Ganzo F804

16 травня 2024 17:29
Мачете кукрі Firebird by Ganzo F804
Прошу Вас скинути сертифікат що засвідчує теплоту цього мачете.

Ніж складаний Ganzo G626-BS

7 травня 2024 12:17
Ніж складаний Ganzo G626-BS
Ніж дуже сподобався, гострий з коробки. Витер зайве мастило з леза та пройшов серветкою змоченою в спирті. Потім насухо все витер. Лише після цього зробив бутерброд)). P.S. Надішліть будь ласка сертифікат, що це не холодна зброя.