Завантаження
UA | RU
Контактна інформація
м. Київ

вул. Жилянська, 75 (офіс)

Сьогодні Ganzo на слуху у людей, хто хоча б один раз мав справу з практичними EDC-ножами.

Виробник добре справляється з тим, щоб якісно задовольняти потреби в надійних інструментах і довів, що гідна продукція зовсім не обов'язково повинна коштувати казковий сума.

Історія

У 1999 році компанію Ganzo заснували в провінції Гуандун міста Янцзян. Своїм народженням вона зобов'язана компанії "OM", підприємство довго випускало клинки для ножів популярних брендів.

У числі останніх фігурували такі, як Гербер, Кершоу, СОГ.

Такий досвід виробники направили на створення ножів, які сьогодні ми знаємо, як легендарні складні фліппери.

За задумом заводу, вироби повинні були втілити в собі баланс ціни та якості. Спершу продукція складалася виключно з ножа, пізніше до них додалися Мультитули, професійні Точила, мачете і навіть сокиру.

Бренд Ganzo славиться своїм величезним асортиментом ножів під різні завдання. Виділено 3 серії і окремі лінійки ножів Адіманті від Ганзо і Жар-птиця від Ганзо.

  • 6-серія - лінійка ножів на кожен день. Це складні, компактні моделі з полегшених якісних матеріалів, стійких до корозії, зносу і агресивних впливів навколишнього середовища. Сам клинок ножа виконаний зі сталі 440, тип замка – Flipper.
  • 7-серія - доступна лінійка ножів Ganzo, відрізняється від 6-ої серії тим, що використовується G10 пластик рукояті, є різні типи замків (Axis, Liner, Frame, Back, Buttom, Auto). Клинок найчастіше виконаний зі сталі 440C.
  • 8-серія - ножі з фіксованим клинком. Серія ножів для виживання, відрізняється підвищеною міцністю. Клинок виконаний з нержавіючої сталі марок 8CR13, 8Cr13MoV, 7cr17mov, 7cr17mov.
  • Ножа Адиманти - дизайнерська лінійка ножів Ganzo. Дизайн першої серії розробляв Руслан Скімен-блогер, відомий майстер з ремонту ножів. Клинок виготовлений з міцної сталі D2 (виняток модель ніж Adimanti NEFORMAT by Ganzo - сталь S35VN).
  • Ножа Жар-птиця - преміальна лінійка, в якій клинок виготовляється зі сталі D2, а в конструкції самого ножа використаний підшипник. На ножі цієї лінійки поширюється довічна гарантія.

Бренд почав швидко рости, практично відразу після виходу на національний ринок, так як його продукція відрізняється високою якістю. Ножі, Мультитули і точила Ganzo користуються величезною популярністю далеко за межами своєї країни: США, Німеччини, Італії, Іспанії, Франції та ще близько трьох десятків країн.

Компанія Ganzo одержавши більше сотні патентів, розробляючи власні методи виготовлення та функціональні деталі. Продукція, яка повинна бути сертифікована за міжнародним стандартам, повинна пройти цю процедуру і, отже, відповідати всім жорстким вимогам відповідності стандартам. Більш того, використання якісного обладнання та ретельна система контролю якості дозволяти Ganzo домагатися відмінних результатів. Ці факти підтверджуються стабільним зростанням популярності точилок, ножів і мультитулів Ganzo.

Оберіть мову сайту: