Завантаження
Ніж Ganzo G740 чорний
Ніж Ganzo G740 чорний
UA | RU
Контактна інформація
м. Київ

вул. Жилянська, 75 (офіс)

440С сталь

G10

Axis lock замок

1 рік гарантії

відправляємо замовлення 7 днів на тиждень
Артикул:G740-BK
1 092 грн. 1 150 грн.
- 5%Економія 58 грн.
Отримайте знижку 5% на Предзамовлення
В наличии:Предзамовлення
Оплата частинами, розстрочка 3 місяці
Дата надходження: 19 травня 2023
Доставка
Самовівоз, кур'єрська служба
Гарантія
1 рік
Власний сервісний центр
Оплата
Готівковий та безготівковий розрахунок
URL страницы где расположена форма
Знайшли дешевше? Повідомте!

Знайшли товар дешевше - ми зробимо більш вигідну пропозицію.

Посилання на товар
Телефон

Про модель

Модель Ganzo G740-досить великий представник складних ножів. Довжина його леза досягає 9,5 см. За рахунок цього, ніж впорається з найбільш складними завданнями і буде прекрасним доповненням до спорядження мисливця або рибалки.

Не є холодною зброєю і не є предметом забороненим до продажу на території України.

Опис ножа Ganzo G740:

Ніж Ganzo G740 відрізняється від інших моделей досить значними розмірами. Але завдяки складаний конструкції, його все так само легко взяти з собою на поїздку на природу і використовувати як для стандартних робіт, так і для найбільш складних. Лезо ножа виконано з високоякісної твердої і нержавіючої сталі 440С.цей сплав відмінно збалансований щодо корозійної стійкості і твердості металу. Тому ніж не потребує особливо складного догляду: не іржавіє на риболовлі або в туристичному поході, довго залишається гострим навіть при постійному використанні. Довжина леза в даній моделі становить 9,5 см. воно рівно і гладко заточене по всій довжині. Товщина клинка теж трохи більше, ніж зазвичай пропонує компанія Ganzo і становить 3.5 мм.цим потужним клинком можна з легкістю обробити м'ясо, перерізати невеликі гілки, заготовити стружки для розпалювання багаття. При цьому, модель Ganzo G740 повністю відповідає нормам, які дозволяють говорити, що цей ніж не є зброєю і дозволений до використання широким колом людей.

Рукоять ножа отримала дві накладки з надійного склопластику G10. Запасу його міцності повністю достатньо для ножа, який буде використовуватися в мисливських і туристичних цілях. На ручці закріплена сталева кліпса, яка допомагає закріпити ніж на ремені, щоб він не загубився. Додатково передбачена можливість приєднання темляка для страховки на зап'ясті або ж на лямці рюкзака. Колір рукояті в даній моделі може бути чорним, помаранчевим або ж зеленим. Також на рукоятці видно частину замку для фіксації леза. Це механізм конструкції Axis з металевим штифтом. Для відкривання ножа, на лезі розташований невеликий шпенек.

Особливість:

  • кишеньковий складаний ніж;
  • довжина леза дорівнює 9,5 см;
  • товщина обуха дорівнює 0,35 см
  • Матеріал-сталь 440С;
  • твердість сталі- + - 58HRC;
  • фіксатор леза Axis;
  • Матеріал ручки-G10;
  • Вага ножа дорівнює 155 грам.

Гарантія: Виробники надають рік гарантії на використання ножів моделі G740.

Бренд
Ganzo
Поверхня клинка
Полірування
Типи складних ножів
напівавтоматичний
Марка стали
440С
Тип ножа
складний
Тип замка
Axis lock
Тип заточування
прямий
Форма клинка
drop-point
Сталь клинка
нержавіючий
Твердість
+-58HRC
Колір клинка
сірий
Колір рукоятки
Матеріал рукоятки
G10
Загальна довжина
230 мм
Довжина клинка
95 мм
Товщина клинка
3.5 мм
Вага
155 г
Гарантія
1 рік
Теги:
Ganzo ganzo
Оберіть мову сайту: