Завантаження
Точильний верстат Ganzo Touch Pro( репліка на Apex Edge Pro), GTP
Точильний верстат Ganzo Touch Pro( репліка на Apex Edge Pro), GTP
UA | RU
Контактна інформація
м. Київ

вул. Жилянська, 75 (офіс)

Точильний верстат Touch Pro від Ganzo-унікальне пристосування для заточування будь-яких лез. Зручна конструкція і широкий вибір брусків, в тому числі і змінних, роблять набір універсальним на всі випадки життя.

Артикул:GTP
1 140 грн.
В наявності
Доставка
Самовівоз, кур'єрська служба
Гарантія
1 рік
Власний сервісний центр
Оплата
Готівковий та безготівковий розрахунок
URL страницы где расположена форма
Знайшли дешевше? Повідомте!

Знайшли товар дешевше - ми зробимо більш вигідну пропозицію.

Посилання на товар
Телефон

Опис точильного верстата Ganzo Touch Pro (репліка на Apex Edge Pro):

При створенні верстата Touch Pro виробник врахував всі особливості і проблеми, з якими стикається більшість користувачів точильних пристосувань. Широкий асортимент точильних каменів і можливість застосування різноманітних кутів для заточування різних інструментів роблять цей недорогий інструмент високоефективним і зручним для домашнього і професійного застосування. Ganzo пропонує також змінні камені різної зернистості до верстата Touch Pro, які можна купити окремо.

Головна проблема звичайних інструментів для заточування - у вузькій сфері їх застосування. Брусок може ідеально підходити для підтримки кухонних ножів в робочому стані, але не впорається з відновленням садових інструментів або, наприклад, рибальських гачків. Точильний верстат Ganzo Touch Pro-універсальний. З його допомогою можна заточити будь-які ножі, в тому числі і серрейторние, ножиці з тонкими і товстими лезами, і багато іншого.

Кілька точильних каменів, представлених в комплекті Ganzo Touch Pro, допоможуть підтримати гостроту ріжучої кромки на належному рівні або реанімувати пошкоджені леза. З їх допомогою ви швидко і легко сформуєте необхідний кут, вирівняєте поверхню леза і доведете його до ідеального стану. Широкий діапазон зернистості охоронить ріжучу кромку від пошкодження і зробить її гладкою і гострою надовго.

Точильний верстат Ganzo Touch Pro робить процес заточування ножів простим, приємним і передбачуваним. Компактний дизайн і зрозуміла інструкція дозволить домогтися відмінних результатів. Точильня швидко і легко встановлюється і також просто розбирається. Догляд за точильним верстатом полягає в очищенні каменів і зберіганні всіх частин в спеціальному фірмовому чохлі-органайзері. З ним ви не будете переживати за цілісність деталей під час транспортування.

У комплектацію точильного верстата Ganzo Touch Pro входить підстава з усіма необхідними фіксаторами і напрямними, набір брусків різної зернистості і фірмовий чохол-органайзер для зберігання всіх деталей. Щоб виконати заточку, необхідно встановити верстат на робочу поверхню і зафіксувати за допомогою присосок, а потім виставити направляючу під необхідним кутом і встановити камінь відповідної грітності на опору.

Використовуючи різні абразиви і підбираючи правильний кут заточування, ви зможете відновити і наточити будь-які леза. Надійні і довговічні матеріали, з яких виконаний верстат і точильні камені, гарантують високу якість роботи протягом багатьох років, не залежно від частоти застосування.

Особливість:

  • стаціонарний точильний верстат;
  • 4 точильних каменю в комплекті: Екстра великої зернистості 120 grit, великої зернистості 320 grit, середньої зернистості 600 grit, дрібної зернистості 1500 grit;
  • універсальне застосування: Кухонні, мисливські, кишенькові, Складні ножі
Кут заточування
24°
блакитний
товсті леза Мисливський,
Кишеньковий,
Складні ножі
21°
жовтий
тонкі леза
18°
зелений
товсті леза Кухонний
ножа
15°
червоний
тонкі леза
10°
чорний
серрейторные леза
Бренд
Ganzo
Тип
Точильні верстати, Механічні Точила, Професійні Точила, Точила для кухонних ножів, Точильні системи, Набір
Матеріал точила
синтетичний
Зернистість
грубозернистий, дрібнозернистий, середньозернистий, 600 грит, 320 грит, 1500 грит, 120 грит
Категорії:
Брусок
Оберіть мову сайту: