Завантаження
UA | RU
Контактна інформація
м. Київ

вул. Жилянська, 75 (офіс)

Все про системи для приготування їжі Adimanti

Якщо раніше для приготування обіду в подорожі потрібна була тільки каструля та сірники, щоб розвести багаття, то сьогодні для цих цілей продаються пристосування, які пропонують більш зручний, а головне – безпечний спосіб приготування в польових умовах. Йдеться про системи для приготування їжі - варіант, що поєднує казанок і пальник в один функціональний пристрій.

Всупереч усталеній асоціації бренду Ganzo з функціональними інструментами в його асортименті є інтегровані системи Adimanti – обов'язкова складова екіпірування туриста на ряду зі складним ножем. Які особливості мають дані пристрої та чим можуть похвалитися моделі від торгової марки Adimanti by Ganzo – розповідаємо в нашому огляді.

Для чого потрібна система для приготування їжі?

Інтегрована система є повноцінною заміною звичайного пальнику з туристичним посудом. Користувачеві немає необхідності окремо купувати пальник та підбирати під нього каструлі та сковороди потрібного розміру – система вже включає все необхідне, у тому числі вбудований вітрозахист, який не дає вітру задути полум'я.

Пристрій складається з пальника та одного або кількох котелків, які кріпляться на ньому за допомогою клацання. Об'єм посуду в системах варіюється в межах від 400 мл до 2 літрів, але незалежно від габаритів вони мають ідентичні характеристики:

  • Безпека експлуатації. Можливість фіксації унеможливлює з'їжджання посуду з пальника під час підігріву води та їжі, а наявність складних ручок та чохлів на казанках захищає туриста від отримання опіків під час взаємодії з розпеченим посудом.
  • Підвищена ефективність. Швидкість приготування їжі збільшується вдвічі за рахунок вітрозахисту, який мінімізує втрату тепла.
  • Зносостійкі матеріали. У виробництві систем використовується алюміній, який відрізняється удароміцністю та стійкістю до появи іржі.
  • Невимогливість у догляді. Після використання казанок достатньо промити під проточною водою і витерти насухо чистою ганчіркою.

Якщо розбирати частини інтегрованої системи окремо, то в ній немає приголомшливого ноу-хау, однак у сукупності дані пристрої демонструють більш високу ефективність і підвищують комфорт приготування їжі на природі за рахунок дрібних модифікацій у конструкції, яких немає у простих пальників та туристичних наборів посуду.

Огляд систем для приготування їжі Adimanti

Системи Adimanti відрізняються об'ємом та кількістю котелків у наборі, що впливає на чисельність групи, на яку можна одночасно приготувати гарячий обід або заварити ароматну каву.

Усього в асортименті налічується три варіанти систем:

  • GC10 1100/900 мл;
  • GC10A 1400/1100 мл;
  • GC10B 750+400 мл.

Про характеристики та можливості моделей розповімо далі.

Adimanti GC10

Основу системи складає пальник з нержавіючої сталі, який доводить до кипіння літр води протягом 4-х хвилин. У комплект входить один казанок об'ємом 1100 мл, розрахований на приготування їжі на 2-х осіб. Однак для безпечного використання робочий об'єм котла складає 900 мілілітрів – у цьому випадку суп та окріп не переливаються через край під час кипіння.

Матеріал котла – полегшений сплав алюмінію, який зустрічається у більшості сучасних наборів туристичного посуду. Його головні переваги: стійкість до корозійних процесів та легка вага. Останній параметр важливий у разі пішої подорожі, коли потрібно вмістити необхідне спорядження в один рюкзак без його обтяження. Завдяки наявності теплоізоляційного чохла котелок можна використовувати як імпровізований термос, який надовго зберігає їжу теплою.

У комплект до котла йде кришка з отворами, щоб користувач міг безпечно злити надлишок рідини. Кришка має універсальний розмір та підходить до інших моделей систем бренду.

Adimanti GC10A

Ця система включає казанок збільшеного обсягу 1400 мілілітрів, який розрахований на приготування страви для невеликої компанії з 2-3 осіб. Але з метою безпеки рекомендований обсяг для використання становить 1100 мілілітрів. Посуд виготовлений з алюмінію та оснащений зручною ручкою, яка не нагрівається і не плавиться під впливом високої.температури. Приємним бонусом виробу є теплоізоляційний чохол яскравого кольору, який захищає руки від опіків під час зняття посуду з пальника.

Набір включає газовий пальник діаметром 96 міліметрів. Пристрій підпалюється за допомогою п'єзорозпалу, захищаючи мандрівника від контакту з джерелом вогню. Залежно від вихідної температури рідини пальник справляється з її підігрівом протягом 5-7 хвилин.

Загальна вага системи складає 427 грам, але без урахування газового балона – його необхідно придбати окремо. У комплект також входить чохол із синтетичного матеріалу, який захищає посуд від подряпин та захищає від негативної дії вологи під час транспортування.

Adimanti GC10B

Це компактний варіант для туристів-одинаків, який включає два казанки розміром 120х135 та 110х60 міліметрів та об'ємом 750 та 400 мілілітрів відповідно. Перший укомплектований теплозберігаючим радіатором і призначений для приготування основних страв, а другий підходить для використання як кухоль. На додаток до котелків йде напівпрозора кришка із щільною фіксацією на посуді.

На додаток до газового пальнику набір включає дрібні аксесуари у вигляді стабілізатора та перехідника. Пристрій встановлюється поверх газового балона і генерує потужне полум'я, яке захищене від протягів завдяки вітрозахисту.

Для зручності транспортування посуд компактно складається один в одного і поміщається разом із пальником у фірмовий мішечок із комплекту. Вага системи разом із пальником становить 540 грам.

Де купити інтегровану систему Adimanti?

Оригінальну продукцію Ganzo, включаючи товари торгової марки Adimanti, представлено в онлайн-магазині Ganzo Україна – офіційного представника компанії в українському регіоні. Актуальний асортимент ножів, мультитулів, вбудованих систем та інших аксесуарів – у нас все необхідне для комфортного відпочинку на природі.

Товари новини

Оберіть мову сайту: